شیوه مشاوره

در اینجا سبک و روش مشاوره با دکتر جلیلی و خدماتی که برای دانش‌آموز انجام می‌شود ذکر شده است. رو‌ال مشاوره برای هر دانش‌آموز کاملا اختصاصی و شخصی سازی شده است. و خبری از برنامه‌های از پیش آماده و طرح های مختلف نیست. طرح مطالعاتی هر دانش‌آموز با توجه به وضعیتش نوشته می شود. 

1- برنامه‌ریزی روزانه

برنامه ریزی برای هر دانش آموز به صورت روزانه ارسال می‌شود. یعنی برنامه کاملا مطابق با شرایط درس خواندن دانش آموز در روز قبل تنظیم می‌شود و خبری از برنامه از پیش آماده نیست.

2- مشاوره انگیزشی

مسیر کنکور سخت و طاقت فرساست و درس خواندن مداوم و بی وفقه نیاز به انرژی و انگیزه بالایی دارد. در یک روال مشاوره قوی دانش‌آموز نباید انگیزه و انرژی خود را از دست بدهد. در طی دوران آمادگی کنکور برای هر دانش آموز جلسات جداگانه و منظم برای حفظ انگیزه و هدف سازی برای کنکور خواهیم داشت.

3- مشاوره علمی و رفع اشکال درسی

دانش‌آموز در طی مسیر مطالعاتی باید از نظر علمی و درسی نیز مشاوره های دقیق دریافت کند. هر چقدر هم روش مطالعه بلد باشید و برنامه خوبی داشته باشید باز هم نیاز است که درباره قسمت های مهم هر درس و نکاتی که در هیچ کتاب و جزوه‌ای قابل نوشتن نیست، گفتگو کنید و مشاوره شوید.

4- مشاوره موفقیت

مهارت درس خواندن صحیح و یادگیری شیوه‌های درست مطالعه مهم‌ترین ضلع موفقیت در کنکور است. مطالعه کردن به سبک رتبه‌های برتر و دانش‌أموزان نخبه مهم‌ترین چیزی است که یک دانش‌آموز باید یاد بگیرد.

5- آزمون‌های شفاهی با هدف سنجش کیفیت مطالعاتی

با هدف سنجش کیفیت مطالعاتی و رفع اشکال درسی از درس‌های مختلف دانش آموز به صورت تلفنی سوال پرسیده می‌شود. مشاور علاوه بر این که از نظر علمی دانش‌آموز و روند مطالعه‌اش را محک می‌زند، میتواند اشکالات درسی‌اش را برطرف کند. دانش‌اموز نیز برای خواندن بیشتر ترغیب و تشویق می‌شود.

6- چک شدن روزانه گزارش کار

همانطور که برنامه درسی روزانه ارسال می‌شود نظارت بر روند خواندن و چک کردن گزارش کار هم هر شب انجام می‌شود تا جلوی کوچکترین اشتباهات و کم‌کاری‌ها گرفته شود.


برای رزرو مشاوره کنکور 1402 به شماره 09351989081 در واتس اپ پیام ارسال کنید.