برای ثبت نام در طرح‌های مشاوره‌ای ابتدا با جزییات طرح‌ها و خدماتی که ارایه می‌شود به صورت کامل آشنا شوید؛ سپس برای رزرو ثبت‌نام یا اطلاعات بیشتر درباره طرح‌ها به شماره 1936-020-0910 در واتس‌اپ پیام بفرستید. 

ویژگی‌های عمومی پروژه ‌های مطالعاتی دکتر جلیلی

مشاوره‌ی دکتر جلیلی برای کنکور یک روند آموزشی-مشاوره‌ای است؛ به این معنا که علاوه بر ارایه راهکارهای مشاوره‌ای، برنامه‌ریزی و انگیزشی، که در بین مشاورین کشور رایج است: یک روند آموزشی و مشاوره‌ی علمی هم اتفاق می‌افتد. در حقیقت دانش‌آموز، یک مربی ( Coach ) درسی را در کنار خود دارد که هم چطور خواندن و چگونه موفق شدن را یاد می‌گیرد و هم نکات درسی و تجربه‌های علمی و آموزشی را دریافت می‌کند.

در حقیقت مشاوره‌ی کنکوری که بتواند باعث موفقیت بشود. باید ترکیبی از مشاوره‌ی موفقیت و چطور خواندن باشد با مشاوره‌ی علمی و انتقال تجربیات درسی.

1- تعیین استراتژی مطالعاتی 

2- برنامه‌ریزی بر اساس اهداف مطالعاتی چندگانه و پروژه محور

3- انتخاب بهترین منابع آموزشی و تستی بازار

دانش‌آموز در هر صورت به یک گلچین از منابع بازار نیاز دارد. تمامی منابع لازم برای دانش‌آموز بر اساس سطح و نیاز داوطلب و تجربه‌ی مشاور انتخاب و به دانش‌اموز معرفی می‌شوند.

4- ارایه منابع آموزشی تکمیلی تالیف شده توسط دکتر جلیلی

منابعی شامل جزوات تالیفی و کاملا منحصر به فرد و متفاوت با سایر منابع رایج در بازار که با هدف جبران کمبود‌های آموزشی و افزایش سرعت یادگیری داوطلب و انتقال تجربه مطالعاتی رتبه‌های برتر ارایه می‌شود.

5- آموزش مهارت‌های لازم برای موفقیت 

یادگیری یک مهارت است. اگر درسی را یاد نمی‌گیرید، اگر نمی‌توانید حفظ کنید، اگر توانایی حل محاسبات را ندارید، شما بی استعداد نیستید بلکه مهارت‌های لازم را ندارید. شرط اصلی برای موفقیت در کنکور داشتن مهارت‌های موفقیت است.

6- آزمون‌های شفاهی با هدف سنجش کیفیت مطالعاتی

با هدف سنجش کیفیت مطالعاتی و رفع اشکال درسی از درس‌های مختلف دانش آموز به صورت تلفنی سوال پرسیده می‌شود. مشاور علاوه بر این که از نظر علمی دانش‌آموز و روند مطالعه‌اش را محک می‌زند، میتواند اشکالات درسی‌اش را برطرف کند. دانش‌اموز نیز برای خواندن بیشتر ترغیب و تشویق می‌شود.

7- چک شدن روزانه گزارش کار دانش‌آموز

گزارش کار دانش‌آموز هر شب به صورت کامل چک می‌شود. پیگیری روزانه و مستمر روند مطالعه برای ایجاد انگیزه و تداوم مسیر مطالعه ضروری می‌باشد.


پروژه‌های مطالعاتی دکتر جلیلی بر حسب وضعیت دانش‌آموز طبقه‌بندی می‌شوند:

پروژه‌ی StartUp ویژه دانش آموزان دوازدهمی

پروژه‌ی ComeBack ویژه‌ی دانش آموزان پشت کنکوری

پروژه‌ی Zero ویژه‌ی دانش‌آموزانی که از نظر درسی در نقطه‌ی صفر مطالعاتی هستند.


در پروژه‌ی StartUp که برای دانش‌آموزان دوازدهمی طراحی شده است ۲ هدف مهم برای دانش‌آموزان طراحی شده است:

1- رسیدن به برنامه‌ی مدرسه و کسب بهترین نمره در امتحانات تشریحی

2- آمادگی کامل برای کنکور و کسب نتایج مثبت در آزمون‌های آزمایشی

یکی از دغدغه‌های اصلی دانش‌آموزان دوازدهمی دروس مدرسه و امتحان‌های تشریحی است. از آنجا که روش مطاالعه‌ی تستی و تشریحی از اساس با هم تفاوت دارند و سطح سوالات تستی و تشریحی با هم برابر نیستند؛ ایجاد تعادل بین برنامه‌ی مدرسه و کنکور موضوع بسیار مهمی است. در پروژه‌ی آمورشی-مشاوره‌ای StartUp برنامه‌ریزی دوگانه و هماهنگی برای رسیدن به هر دو هدف ذکر شده برای دانش‌آموز طراحی می‌شود.